Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
Анонс
16.04.2019
639
0

Експерти проаналізували програми кандидатів у Президенти

Херсонцям розкажуть, що на фінішній прямій пропонують кандидати у Президенти

У середу, 17 квітня о 17.00, у приміщенні Hubway - Перший в Херсоні креативний простір (м. Херсон, вул. вул. Перекопська 151/4) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу передвиборчих програм кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур.

За президентське крісло у другому турі боротимуться два кандидати - Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Аби зробити раціональний та виважений вибір, варто ознайомитися з їхніми обіцянками з офіційних документів - передвиборчих програм. Саме тому аналітики ГО “Центр UA” дослідили позиції кандидатів у ключових сферах політики, які належать до компетенцій президента. Зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

Підтримуючи одного з кандидатів, виборці підписуються під його програмним документом щодо змін у країни на найближчі 5 років. Тому знати те, що пропонує потенційний переможець президентських перегонів - необхідний мінімум кожного відповідального виборця.

Презентуватиме:
● Сергій Нікітенко, представник ГО “Центр UA” в Херсонській області

Тривалість заходу – одна година. Вхід вільний.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Нікітенка за телефоном
0505470559

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину