Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
09.12.2017
645
0

Херсонцям радять: на що слід звертати увагу при купівлі новорічних товарів

Херсонцям радять: на що слід звертати увагу при купівлі новорічних товарів

Наближається Новий  рік і всі почали готуватися до свята, купують продукти харчування, придбавають одяг, взуття, подарунки і обов’язково придбавають новорічні прикраси та ялинки, передає ПІК.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з наближенням свят посилює контроль за дотриманням вимог чинного законодавства, правил торгівлі і особлива увага  приділяється якості та безпечності товарів.

Тож, Управління захисту прав споживачів хоче надати декілька порад жителям Херсона, які необхідно враховувати при придбанні товарів.

Так, головною гостею в новорічну ніч є ялинка, яка прикрашена самими кращими ялинковими прикрасами та гірляндами.

При купівлі ялинки звертайте увагу на наявність чипу, який засвідчує що дана ялинка у законний спосіб потрапила для продажу; Ціна на ялинку залежить, як правило від її висоти. Однак не всі продавці ялинок  під час продажу користуються засобами вимірювальної техніки, яка перевірена та  має держповірку. Відсутність засобів вимірювальної техніки призводить до ошукування споживачів та обрахунків.

Під час придбання ялинкових прикрас звертайте увагу на те щоб іграшки були цілими, без тріщин, не мали специфічного запаху фарби, щоб фарба та блиск не залишались на руках.

Особливу увагу необхідно приділити при придбанні електричних гірлянд, бо як свідчать проведені лабораторні дослідження, більшість гірлянд не відповідає вимогам Технічних регламентів по безпеці. Так, спеціалістами нашого управління відібрані 10 зразків гірлянд і за висновками лабораторних досліджень всі 10 зразків не відповідають вимогам Технічних регламентів по електромагнітній сумісності. Під час експлуатації такі гірлянди створюють електромагнітні перешкоди у роботі електропобутових приладів.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину