Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
14.02.2018
180
0

Херсонця, який жорстоко вбив свою дружину, засудили на 14 років

Херсонця, який жорстоко вбив свою дружину, засудили на 14 років

Прокурором Херсонської місцевої прокуратури доведено перед судом обвинувачення відносно   безробітного чоловіка, який через виниклий конфлікт у вересні 2016 року холоднокровно вбив свою колишню дружину, а тіло вбитої, з метою приховання злочину, розчленував. Про це ПІК повідомили у прес-службі Херсонської місцевої прокуратури.

 В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним в інкримінованому йому злочині та пояснив, що він перебував у шлюбі із потерпілою жінкою. Після розірвання шлюбу жінка  почала вимагати розподілу квартири та періодично погрожувала обвинуваченому фізичною розправою за допомогою сторонніх осіб.

У вересні 2016 року колишня дружина прийшла до квартири, під час розмови з нею виник конфлікт. Посварившись жінка пішла спати до іншої кімнати. Після сварки, обвинувачений взяв металевий лом (фомку), зайшов до кімнати, де потерпіла лежала на ліжку з мобільним телефоном у руці, та наніс їй два удари фомкою по голові. Відразу після ударів, потягнув тіло колишньої дружини до ванної кімнати. Тіло загиблої поклав у чавунну ванну, спрямувавши голову під водопровідний кран, відкрив воду та пустив тонку струмінь води, щоб змити з тіла кров. Потім повернувся до кімнати, де скоїв злочин, витер плями крові, забрав та виправ речі, на яких також була ним виявлена кров.

Вранці обвинувачений пішов на роботу, день провів, як за звичай, після роботи повернувся до дому та вирішив позбавитися трупу шляхом розчленування на частини. Тіло розрізав по суглобам кухонним ножем та розклав по 10 пакетах, а згодом будівельним ножем зрізав з кісток та черепу плоть, м'язи, шкіру, вирізав внутрішні органи, яки невеликими шматками змивав в унітаз. Розчленування тіла загиблої зайняло всю ніч та частину наступного дня. Після того, як розчленування тіла було завершено, ліг спати, змивши з себе кров та розподіливши залишки тіла по пакетам.

В подальшому перевіз пакети на велосипеді до своєї дачної ділянки у с. Микільське Білозерського району де закопав основні частини тіла - голову, кістки верхніх та нижніх кінцівок, хребет та частину шкіри.

Обвинувачений пояснив суду, що дружину вбив, оскільки не бачив іншого виходу владнати з нею конфлікт.

Рішенням суду чоловіка визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 115 ч.1 КК України (умисне вбивство) та призначено йому покарання у вигляді чотирнадцяти років шести місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчий установі закритого типу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину