Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2020
26.03.2019
593
0

Херсонця – Бранця Кремля «кинуло» українське МЗС?

Херсонця – Бранця Кремля «кинуло» українське МЗС?

Рідні засудженого до чотирьох років позбавлення волі в РФ херсонця Олександра Шумкова отримали відмову у Міністерстві закордонних справ України на звернення щодо допомоги у оскарженні незаконного рішення Російського суду у Європейському суді.

Про це у Фейсбук повідомляє тітка Олександра Людмила Шумкова, передає ПІК.

«Україна своїх не кидає... Але, насправді кидає, а ще позбувається і забуває, - пише Людмила Шумкова. - Ми зверталися до МЗС з проханням оплатити послуги адвоката для подачі скарги в ЄСПЛ на рішення російського суду, яким Олександра засудили на 4 роки позбавлення волі за сфабрикованою та фальсифікованою справою».

Вона нагадує, що Олександр визнаний політичним в’язнем Правозахисним Центром "Меморіал", згаданий, як політичний в’язень, що незаконно утримується Російською Федерацією у Постанові Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій, світових лідерів та міжнародного співтовариства у зв’язку з неправосудним вироком Московського міського суду у справі протиправно утримуваного в Російській Федерації громадянина України Романа Сущенко» від 07 червня 2018 року № 2451-VIII, у Резолюцій Європейського Парламенту від 13 червня 2018 року, у пункті 8 Заяви за результатами 20-го Саміту Україна - ЄС у Брюсселі від 9 липня 2018 року. З закликами щодо негайного звільнення Олександра Шумкова, як політичного в’язня, що незаконно утримується та ув’язнений Російською Федерацією зверталися Місія США при ОБСЄ 14 червня 2018 року та 30 серпня 2018 року, Державний департамент США від 18 червня 2018 року, МЗС Британії від 06 червня 2018 року.

«Зверталися тричі, одна з заяв була подана ще 31 січня 2019 року через Посольство України в РФ під час апеляції в Брянському обласному суді. Час плине швидко. Тому, сьогодні вирішили все ж таки в телефонному режимі з’ясувати, як відбувається розгляд заяв. І нам повідомили, що рішення негативне», - повідомляє Людмила.

Нагадаємо, Олександр Шумков – військовослужбовець Збройних Сил України, якого викрали з території України та вивезли до РФ. Цю справу зараз розслідує СБУ. У РФ Шумкова звинуватили в участі у забороненій в РФ екстремістській організації на території України – під час Майдану Олександр був охоронцем колишнього лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша. 

Читайте також: 

В РФ суд оголосив вирок херсонцю Олександру Шумкову.

Родина засудженого у РФ херсонця потребує допомоги.

Засудженого в РФ херсонця етапують для відбування покарання.

Українське МЗС ігнорує родини Бранців Кремля?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину