Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
12.02.2021
696
0

Херсонців запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі плакатів 2021

Херсонців запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі плакатів 2021

В Україні стартує міжнародний конкурс плакатів «Уявіть свою майбутню планету». Запрошуються школи, молодіжні групи та талановиті молоді люди до участі у цьому змаганні творчих робіт, яке розпочнеться 1 березня.

Вже майже три десятиліття Фонд допомоги Чорнобилю у Великобританії (CRF), благодійна організація, зареєстрована в Англії та Уельсі (благодійний номер 1044411), підвищує обізнаність про Чорнобиль, спонсоруючи медичні проєкти для дітей в Україні, які все ще страждають та переживають наслідки Чорнобиля.

Цього року CRF об’єднується з Навчально-естетичним комплексом «Художня школа» (який і став місцевим організатором конкурсу) з нагоди 35-тої річниці Чорнобильської катастрофи.

Організатори сподіваються, що завдяки мистецтву та творчості конкурс дає молодим шанс підвищити обізнаність про наслідки техногенних катастроф.

Учасники можуть вільно інтерпретувати тему за власним бажанням, але подані матеріали повинні зображувати безпечне майбутнє нашої планети.

У конкурсі можуть брати участь особи, яким 31 березня 2021 року буде 10-16 років.Художні роботи оцінюватимуться у двох вікових категоріях: 10-12 та 13-16 років.Одна людина може подати тільки один плакат, автором конкурсної роботи може бути лише одна людина.

Конкурс триватиме місяць і завершиться 31 березня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину