Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
18.06.2020
401
0

Херсонців запрошують розповісти про свій регіон світлинами

Херсонців запрошують розповісти про свій регіон світлинами

Міністерство закордонних справ України запрошує талановитих українських фотографів і просто авторів вдалих світлин до співпраці над одним цікавим стартапом державного значення - «Фотобанк «Україна».

Дмитро Кулеба на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що хоче розповідати світові про нову Україну: креативну, динамічну та інноваційну.

«На противагу всім застарілим «пострадянським» стереотипам, а також брехні, яку дехто свідомо розповсюджує про нас у світі. Аби вводячи назву нашої держави у пошук гугл, іноземець у будь-якій частині світу бачив її класною і цікавою», - зазначається у повідомленні.

У цьому завданні без якісного візуального контенту не обійтися! Шукаємо фотографів, які готові співпрацювати і долучити свої талановиті роботи до просування сучасного і позитивного образу нашої держави за кордоном. Допоможіть нам показати Україну такою, якою її бачите ви.

Тож, якщо ви готові взяти участь, напишіть нам на адресу: public.diplomacy.ukraine@gmail.com  та надсилайте світлини неймовірної Херсонщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину