Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
Анонс
20.01.2019
2049
0

Херсонців запрошують на заходи з нагоди Дня Соборності України

Херсонців запрошують на заходи з нагоди Дня Соборності України

Херсонців запрошують 22 січня на заходи з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

О 10.00 на площі Свободи за ініціативи Студентської ради при облдержадміністрації відбудеться флешмоб, участь у якій візьмуть студентська молодь з різних навчальних закладів.

О 13.00 в державному архіві відбудеться документальна виставка, приурочена до 100-річчя проголошення Соборності України.

В експозиції виставки будуть представлені копії документів із фондів державного архіву області та науково-довідкової бібліотеки, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

22 січня 1919 року та його історичні наслідки; події національно-визвольних змагань на Херсонщині, прагнення херсонців бути у складі України та наполегливу боротьбу за її незалежність.

Також під час відкриття виставки передбачено експонування добірки оригіналів документів Національного архівного фонду.

О 15.30 на площі біля погруддя Т.Шевченко відбудеться урочистий захід з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

О 16.00 у Палаці молоді та студентів відбудеться урочистий концерт з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину