Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
14.05.2019
763
0

Херсонців запрошують на презентацію антології актуальної драми «Лабіринт із криги та вогню»

Херсонців запрошують на презентацію антології актуальної драми «Лабіринт із криги та вогню»

18 травня о 14:00 у ресторані Corbett (велика зала) пройде презентація антології актуальної драми «Лабіринт із криги та вогню» про Революцію Гідності і гібридну війну.


«Лабіринт із криги та вогню» - антологія українських п'єс про революцію Гідності і Гібридну війну та передчуття грізних подій. Антологія складається з трьох частин:

«Революція Гідності»

«На межі»

«Війна, якої не було»

Героями п'єс стають революціонери та їхні супротивники, лікарі і поранені, полонені і біженці, але всі вони – актуальні персонажі сьогодення.

У створенні книги брали участь автори різних поколінь і стилів: О.Вітер, В.Купянський, О.Миколайчук-Низовець, Н.Неждана, О.Пономарева, Н.Симчич, Д.Терновий Д.Фертиліо, І.Юзюк.

Деякі з п'єс уже були переможцями на престижних конкурсах «Коронація слова», «Євродрама», «Кальміюс», «Київська пектораль», втілені у читаннях і виставах в Україні і закордоном, зокрема у Польщі, Франції, Німеччині. Їх об'єднує одне – осмислення новітньої України.

Антологія «Лабіринт із криги та вогню» - це унікальна можливість для театрів бути актуальними у буремний для країни час.

В межах презентації – діалог про актуальну драму, показ фото і відео з вистав за п'єсами антології в Україні і закордоном.

Запрошуємо херсонців на зустріч з українськими драматургами, перекладачами, упорядниками антології Недою Нежданою і Олегом Миколайчуком.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину