Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
07.03.2020
1703
0

Херсонців запрошують долучитися до акції "LOTS OF SOCKS"

Херсонців запрошують долучитися до акції "LOTS OF SOCKS"

Щороку 21 березня у Всесвітній день людини з синдромом Дауна тисячі людей одягають різнокольорові шкарпетки - як символ додаткової хромосоми.

Таким чином, люди на собі відчувають, як це бути особливим, не таким, як усі, а друзям і колегам пояснюють чому вони так одягнуті.

Дата 21 березня - не випадкова, вона символізує унікальну для людей із синдромом Дауна наявність копії однієї з хромосом 21-ї пари. У більшості людей – їх 46, а в тих, хто має цей синдром, – 47.

Як свідчать статистичні дані, ймовірність народження дитини з синдромом Дауна становить 1:700 всіх новонароджених і не залежить від раси, місця проживання, способу життя або соціального становища батьків.

У Херсоні акцію «LOTS OF SOCKS» проводить Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їхніх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Щоб долучитися до акції, необхідно зателефонувати за номером 0997029588 (Ірина) і замовити яскраві шкарпетки з логотипами акції.

Цього року зібрані кошти будуть направлені на розвиток інклюзивної театральної студії «Світло в тобі», у якій займаються діти, в тому числі і з синдромом Дауна. Студійці зустрічаються у інклюзивному просторі дитячих мрій «Сонячний світ», який створила ГО «Сонячні діти Херсонщини».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину