Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
11.08.2017
762
0

Херсонців закликають скаржитися на роботу громадського транспорту

Херсонців закликають активніше боротися за свої права

Херсонців закликають скаржитися на роботу громадського транспорту не тільки у соцмережах, а використовувати більш ефективний інструмент скарг -  сервісом УкрСкарга, передає ПІК.

Так, громадський діяч Ярослав Концевий зазначає, що за 2 місяці роботи УкрСкарги, яка дозволяє херсонцям по шаблону оформлювати скарги на транспорт, було підписано лише 8 звернень.  Причому із цих 8 звернень 5 залишив сам Ярослав Концевий.

 Важливість написання скарг полягає у тому, що чим більш скарг, тим більш шансів покарання недобросовісних водіїв та керівництва.  Адже, якщо люди не скаржаться у відповідні органи на роботу транспорту, значить не має проблем, значить водіям і надалі можна хамити, палити за кермом і так далі.

«Давайте активніше працювати в цьому напрямку, якщо ви хочете, щоб порушення в роботі транспорту хоч якось фіксувалися. Адже потім можна буде запросити кількість скарг з того чи іншого маршруту, про вжиті заходи, проаналізувати зміни і зробити висновок про бездіяльність посадових осіб. За вас цього ніхто не зробить. Ніхто не буде боротися за ваші права крім особисто вас», - зазначив Концевий.

А тим часом, нагадаємо, херсонські перевізники надалі прагнуть підвищити вартість проїзду у маршрутках до 5 гривень без покращення якості надання послуг.  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину