Сьогодні, 19 Жовтня 2017
11.08.2017
449
0

Херсонців закликають скаржитися на роботу громадського транспорту

Херсонців закликають скаржитися на роботу громадського транспорту не тільки у соцмережах, а використовувати більш ефективний інструмент скарг -  сервісом УкрСкарга, передає ПІК.

Так, громадський діяч Ярослав Концевий зазначає, що за 2 місяці роботи УкрСкарги, яка дозволяє херсонцям по шаблону оформлювати скарги на транспорт, було підписано лише 8 звернень.  Причому із цих 8 звернень 5 залишив сам Ярослав Концевий.

 Важливість написання скарг полягає у тому, що чим більш скарг, тим більш шансів покарання недобросовісних водіїв та керівництва.  Адже, якщо люди не скаржаться у відповідні органи на роботу транспорту, значить не має проблем, значить водіям і надалі можна хамити, палити за кермом і так далі.

«Давайте активніше працювати в цьому напрямку, якщо ви хочете, щоб порушення в роботі транспорту хоч якось фіксувалися. Адже потім можна буде запросити кількість скарг з того чи іншого маршруту, про вжиті заходи, проаналізувати зміни і зробити висновок про бездіяльність посадових осіб. За вас цього ніхто не зробить. Ніхто не буде боротися за ваші права крім особисто вас», - зазначив Концевий.

А тим часом, нагадаємо, херсонські перевізники надалі прагнуть підвищити вартість проїзду у маршрутках до 5 гривень без покращення якості надання послуг.  

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину