Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
21.08.2019
667
0

Херсонців та гостей міста запрошують відсвяткувати державні свята разом

Херсонців та гостей міста запрошують відсвяткувати державні свята разом

20 серпня, відбулось чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Учасники наради обговорили план проведення в області заходів та призначили  відповідальних працівників за ходом підготовчих робіт.

Відтак, 23 серпня о 09.00 на площі біля ХОУНБ ім.О.Гончара відбудеться урочисте підняття Державного Прапору.

Того ж дня, о 17.00 на площі Свободи буде встановлено національний рекорд України у номінації – найдовший стяг, створений із прапорів, привезених із сходу України та підписаних учасниками АТО і ООС.

Вже 24 серпня з самого ранку о 08.30 в облдержадміністрації відбудеться урочисте відкриття виставкового проекту з фондів музею «Моя Україна», де кожний бажаючий зможе завітати та переглянути експозицію, яка побудована з 40 кращих творів херсонських митців різних поколінь.

О 09.30 на площі Свободи,  біля монументу Небесної Сотні відбудеться Всеукраїнська хвилина пам’яті.

09.45 громада ходою рушить від площі Свободи до алеї Героїв незалежної України, де о 10.00 відбудеться урочистий мітинг з нагоди 28-ї річниці незалежності України та Молитва за Україну.

З 16.00 на площі біля колишнього кінотеатру «Україна» проходитиме виставка-продаж виробів майстрів народного мистецтва області.

Вже о 17.00 розпочнеться святкова програма, під час якої відбудеться показ та презентація українського стилізованого костюму, концертні номери тощо. Також передбачена участь родин 3-х полонених моряків з Херсонщини, під час якої волонтери передаватимуть вишиті рушники.

О 20.30 відбудеться концерт гурту «OT VINTA» та багато всього іншого.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину