Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
22.09.2018
516
0

Херсонців сколихнули розповіддю про бабусю, яка живе на вулиці

Херсонців сколихнули розповіддю про бабусю, яка живе на вулиці

У Херсоні бабуся опинилася на вулиці після того, як її вигнали з будинку після смерті дідуся рідні. Відповідне відео, фото та текст оприлюднив у соцмережі Фейсбук Ігор Лелюк, передає ПІК

Депутат облради Микола Ставицький, який нині захищає Україну зі зброєю в руках вже відреагував у Фейсбук на публікацію видання khersondaily з цього приводу. 

«Херсон! Як таке може бути? Що відбувається з людьми?», - написав  Ставицький і звернувся до херсонців з закликом допомогти бабусі. « Якщо інформація дійсна, то її заберуть в ХОСПІС, я вже поговорив з головним лікарем», - повідомив він.

«Бабусю як видно хвору і дуже стареньку, яка не може дивитися за собою, лежача (на відео видно ії немічний стан) ВИКИНУЛИ НА ВУЛИЦЮ, з її нікому не потрібними старими речами… Я повідомив, про це беззаконня, до відділення поліції Суворовського району рапорт написано та передано до чергової частини. Та, на жаль поліцейський який прийняв повідомлення і писав рапорт, сказав, що спеціальної служби по таким питанням у них не має (зараз ринкові відносини у людей, його слова), та хоч прийняв повідомлення, надіюсь відреагують. П. С. Вже ночі холодні, а вам відомо як воно спати на вулиці.... Вдень, тіло бабці обліплено мухами, які зараз боляче кусаються, вони її заїдають», - повідомив  Ігор Лелюк.

На відео чути, як сусідка, що підтримує бабусю вказує адресу, де відбуваються події. Там йдеться про те, що після смерті дідуся нерідка онука отримала по дарчій хату, а бабусю вигнала на вулицю.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину