Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
03.01.2018
929
0

Херсонців просять стати донорами крові для підлітка

Херсонців просять стати донорами крові для підлітка

Херсонців просять здати кров для підлітка -  пацієнта гематологічного відділення обласної дитячої лікарні.

Колишній шахтар та журналіст, а нині  пенсіонер Валерій Радомський, звернувся через соцмережі до херсонців з проханням здати кров для його сина, передає ПІК.

Родина Радомських перед війною перебралася з Горлівки на Херсонщину, зараз проживають у Генічеську, розповіли ПІК друзі Валерія Радомського.

«Перш за все, звертаюсь до мешканців міста Херсон, хто може безоплатно здати кров для мого сина. Хлопці, дівчата, чоловіки та жінки, будь-ласка, якщо Ви можете це зробити без шкоди для власного здоров’я – здайте кров!. Це можна зробити за адресою: м. Херсон, вул. Миколаївське шосе, 7 (станція переливання крові, телефон (0552)42-46-44)», - написав батько дитини у соцмережі Фейсбук.

Він також зазначив, що з собою донорам треба мати паспорт і вказати, що кров здається для гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні Радомському Станіслафу Валерійовичу (ім'я хлопця Станіслаф, а не Станіслав, - ред.).

Після здачі крові видається блакитний талончик з відміткою, який  необхідно передати матері дитини, зателефонувавши 0972885905 (Єлизавета).

«А хто готовий здати кров за її вартість, зателефонуйте мені: 0501885837, 0971535556 і ми обговоримо вартість і процедуру оплати» - зазначив чоловік.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину