Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
15.01.2018
689
0

Херсонців просять допомогти врятувати життя офіцеру ЗСУ

Херсонців просять допомогти врятувати життя офіцеру ЗСУ

Херсонців просять допомогти одужати офіцеру у відставці ЗСУ, який має захворювання Кастельмана й потребує лікування за кордоном.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила керівник центру допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА Наталія Возаловська,  передає ПІК

«Звертаюсь до небайдужих людей з проханням надати посильну допомогу для порятунку життя офіцера в відставці Збройних Сил України. Підполковник Драчук Павло Михайлович, 1972 року народження виконував обов’язки заступника командира військової частини по роботі з особовим складом .
Навесні 2014 року особисто вводив підрозділ в зону проведення антитерористичної операції, та неодноразово виконував завдання в зоні АТО.
На початку 2016 року стан його здоров'я раптово погіршився. Перенесена операція та постійне лікування в військових шпиталях міста Вінниці, міста Одеси, міста Києва та цивільних лікувальних закладах міста Києва ніяких результатів не дали. 
В серпні 2017 року був звільнений з лав Збройних Сил України по інвалідності (ІІ група). На теперішній час стан його здоров’я тяжкий. Переслідують постійні напади нестерпного болю. Людина практично не спить. Пересуватися може тільки на милицях. Хвороба ( захворювання Кастельмана) вражає нервову систему та проявляється сильно вираженим больовим синдромом.
На даний час є можливість лікування за кордоном, але це потребує значних коштів, яких у сім'ї офіцера немає», - проінформувала Возаловська.

У кого є можливість допомогти врятувати життя, кошти можна перерахувати за наступними реквізитами:

Код ОКПО 14360570
МФО Приватбанка 305299
Рахунок отримувача 29244825509109

Тел 0667834953

«Не будьте байдужими! Павло Михайлович дуже гарна людина і хоробрий воїн», - зазначила Возаловська.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину