Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
29.09.2019
645
0

Херсонців навчали не стояти в чергах

Херсонців навчали не стояти в чергах

На Херсонщині діють 26 центрів надання адміністративних послуг, аби полегшити життя жителям області, але не кожен знає про їхні функції та можливості,- повідомляє пресслуба ОДА,- передає ПІК.

Для всіх, хто досі витрачає час під кабінетами і стоїть у чергах, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження, у торговому центрі Херсона влаштували інформаційну акцію.

Очільник області Юрій Гусєв вважає, що люди мають знати, як можна отримати адміністративні послуги дистанційно за допомогою діджитальних засобів зв’язку: «Це допоможе їм зрозуміти, яким чином держава сьогодні надає послуги через ЦНАПи. Це європейський підхід, бо держава має працювати на потреби людей».

Як отримати адмінпослуги у ЦНАПі, всім охочим розповідали фахівці Управління Державної міграційної служби у Херсонській області, Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Херсонський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги  та працівники ЦНАПу Херсона.

Усіх, хто зацікавився акцією, ознайомили з переліком адмінпослуг та порядком їх отримання.

Всі хто звернувся до представників Центру за консультацією отримали кваліфіковану відповідь.

До безперечних переваг роботи ЦНАПів можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення посередницьких послуг.

Записатися до ЦНАПУ онлайн можна за посиланням: http://prda.cherg.net/?regionid=6500000000

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину