Pik
Сьогодні, 19 Октября 2019
29.09.2019
246
0

Херсонців навчали не стояти в чергах

Херсонців навчали не стояти в чергах

На Херсонщині діють 26 центрів надання адміністративних послуг, аби полегшити життя жителям області, але не кожен знає про їхні функції та можливості,- повідомляє пресслуба ОДА,- передає ПІК.

Для всіх, хто досі витрачає час під кабінетами і стоїть у чергах, щоб отримати дозвіл, довідку чи погодження, у торговому центрі Херсона влаштували інформаційну акцію.

Очільник області Юрій Гусєв вважає, що люди мають знати, як можна отримати адміністративні послуги дистанційно за допомогою діджитальних засобів зв’язку: «Це допоможе їм зрозуміти, яким чином держава сьогодні надає послуги через ЦНАПи. Це європейський підхід, бо держава має працювати на потреби людей».

Як отримати адмінпослуги у ЦНАПі, всім охочим розповідали фахівці Управління Державної міграційної служби у Херсонській області, Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Херсонський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги  та працівники ЦНАПу Херсона.

Усіх, хто зацікавився акцією, ознайомили з переліком адмінпослуг та порядком їх отримання.

Всі хто звернувся до представників Центру за консультацією отримали кваліфіковану відповідь.

До безперечних переваг роботи ЦНАПів можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення посередницьких послуг.

Записатися до ЦНАПУ онлайн можна за посиланням: http://prda.cherg.net/?regionid=6500000000

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину