Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
02.08.2017
412
0

Херсонці визначатимуться, яким буде меморіал у центрі міста

Херсонці визначатимуться, яким буде меморіал у центрі міста

Уже з 8 серпня на офіційному сайті ОДА будуть представлені всі проекти, які беруть участь у конкурсі з визначення автора меморіалу «Захисникам незалежної України», повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт Херсонської ОДА.

конкурс меморіалу

 

Цей меморіал розміститься на Алеї Героїв на вулиці Перекопській.

1 серпня комісія погодила участь 6 авторів та їх робіт, серед яких і буде визначений переможець.

Фінансуватиметься проект з міського бюджету. Як зазначив начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Григорій Ходін, є відповідне рішення депутатів міської ради.

До 7 серпня члени комісії уважно вивчають всі проекти - чи є необхідні супровідні документи і т.д.   До речі, на проектах не вказуватимуть автора - для об'єктивності оцінки. Замість прізвища там буде номер. 

конкурс меморіалу

 

Уже з 8 серпня і до кінця літа всі роботи можна буде побачити на сайті ОДА. Не виключено, що фотомакети робіт розмістять у холі мерії. 

«З 8 по 30 серпня всі роботи будуть представлені на офіційному сайті облдержадміністрації та управління культури ОДА до громадського обговорення й голосування відповідно до вимог проведення конкурсу. Люди матимуть змогу самостійно оцінити ескізи, ознайомитися з інформацією щодо ідеї автора, втіленої в меморіал, і зможуть обрати той ескіз, який би самі хотіли бачити в ансамблі Алеї Героїв незалежної України», - пояснила начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська.

 Підбиватимуть підсумки 1 вересня. А 14 жовтня переможця конкурсу урочисто нагородять.

Нагадаємо, у грудні 2016 року голова ОДА Андрій Гордєєв заявив, що в Херсоні буде розроблений проект меморіального комплексу захисникам України всіх поколінь. А 6 січня 2017 року пройшло засідання робочої групи з забезпечення проведення відкритого конкурсу.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину