Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
13.07.2020
444
0

Херсонці зібрали місцевим бюджетам 2 мільярди гривень

Херсонці зібрали місцевим бюджетам 2 мільярди гривень

За перше півріччя 2020 року платники Херсонщини поповнили бюджети місцевих громад на 2 240 млн гривень податкових платежів. Це на  80 млн гривень більше, ніж торік. Інформацію підготували спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Частка податку на доходи фізичних осіб у місцевих бюджетах нашої області склала 68 відсотків. Від роботодавців і громадян Херсонщини надійшло 1523 млн гривень податку, це на 75 млн гривень більше, ніж торік.

Представники підприємництва і сільськогосподарського виробництва, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, направили до бюджетів громад 328 млн гривень єдиного податку.

Традиційно на третьому місці серед найбільших місцевих платежів - плата за землю. За шість місяців платниками податків перераховано  218 млн гривень цього податку. Зокрема, від СГД - юридичних осіб громади отримали 179 млн гривень, від фізичних осіб - 39 млн гривень земельного податку.

У розрізі відокремлених територіальних підрозділів платники Херсонського управління перерахували - 1365 млн гривень податків, Новокаховського - 665 млн гривень, Генічеського -
210 млн гривень місцевих податків і зборів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину