Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
28.12.2017
763
0

Водоканал просить херсонців розрахуватись з боргами

Херсонці заборгували водоканалу 57 мільйонів

Станом на 27 грудня загальний борг населення Херсона перед Херсонським водоканалом за надані послуги складає більше 57 000 000 грн, повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу підприємства.

Напередодні нового року колектив Херсонського водоканалу звертається до всіх боржників з нагадуванням про добру традицію зустрічати новий рік без боргів та просить вирішити питання з оплати спожитих послуг, щоб підприємство і надалі належним чином виконувало свої обов’язки з безперебійного цілодобового водозабезпечення міста.

"Акцентуємо увагу, що згідно нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 2018 року відповідальність за непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті послуги стає більш жорсткою (обмеження та припинення надання послуги), а також нарахування пені за кожний день несвоєчасної оплати за комунальні послуги", - йдеться у зверненні.

Водоканал нагадує, що для споживачів, які накопичили значну суму боргу, але не можуть її оплатити в повному обсязі, існує можливість оформлення договору реструктуризації.  Для цього споживачу необхідно звернутись за адресою м. Херсон, пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9 каб. 2 в будь-який день тижня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00).

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину