Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
01.11.2018
215
0

Херсонці винні банкам 2 мільярди гривень

Херсонці винні банкам 2 мільярди гривень

Мешканці Херсона заборгували банкам майже 2 мільярди гривень. Про це написав у своєму пості на Фейсбук начальник Головного управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, передає ПІК.

«Наведу кілька цифр. Лише мешканці Херсона заборгували банкам майже 2 мільярди гривень. Якщо бути точнішим, то 1 млрд 998 млн 961 тис 359 гривень. Саме на таку суму знаходяться виконавчі провадження у територіальних підрозділах ДВС Херсонської юстиції. Кошти банкам мають повернути 4459 людей. І це лише фізичні особи», - написав Хутковський.

І розповів про  один із останніх випадків. У 2007 році херсонець позичив у банка $150 тисяч під заставу магазина на Дніпровському ринку. І до 2013 року він справно цей кредит погашав. Проте сталась криза, і чоловік більше не міг повертати гроші. А банку він лишився винним більше $78 тисяч.

Судові баталії тривали аж до цього року. За рішенням суду, магазин продали через OpenMarket СЕТАМ. Стартова ціна була 1,8 мільйони, а продати змогли аж за 2,6 млн гривень.

Виручені кошти погасили борг перед банком та частину штрафних санкцій - 600 тисяч гривень. Проте чоловік ще лишився винним банку 300 тисяч гривень пені.

«Тому хочу закликати херсонців – добре подумайте, перш ніж брати такі заманливі кредити. Бо про високі відсотки мало хто попереджає заздалегідь. Та й одразу подумайте, як само ці позики ви будете повертати», - написав начальник Головного управління юстиції у Херсонській області.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину