Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
Спецрепортаж
12.12.2017
903
0

Як херсонці живуть без ліфта та виборюють право на тепло (фото)

Херсонці вимагають виключити зі складу виконкому керівника ТОВ «Україна»

Ми вже розповідали про те, що  херсонці, які мешкають у будинку за адресою Лавреньова, 24  лишились без тепла та ліфта.

Публікація наша була датована 16 листопада, пройшов майже місяць. Що відбувається зараз  - про це розповідь ПІК.

Наш журналіст  поспілкувався з мешканцями, серед яких багато людей літніх. Вони розповіли – тепло дали 7 грудня, правда, відносно тепло в квартирах лише тому, що на вулиці немає морозів.

А от ліфт як не працював, так і не працює.  Для літніх людей відсутність ліфту у 9-ти поверхівці – справжня катастрофа. Вони виявились заручниками  свого ЖЕКу – ТОВ «Україна». 

file_3

Читайте також: Херсонці скаржаться на приватну "Україну"

10 грудня мешканці будинку провели загальні збори, на яких прийняли звернення до міського голови та депутатів. У ньому, зокрема, повідомляється – у відповіді на свій попередній запит  у мерію №8646 від 07.08.17 про  зупинку ліфта, яка сталася  в липні-серпні, вони отримали неправдиву інформацію.

 «У своїй відповіді ви перерахували надані нам послуги, з яких тільки вивезення побутових відходів проводилось за графіком! Усе інше – суцільна брехня, хоча й з підписаними актами виконаних робіт. І на кінець Вами написано, що ведеться підготовка будинку до опалювального сезону періоду 2017-2018 року, але тепло дали 7 грудня 2017 року.

З 14 листопада 2017 року знову відключений ліфт. Без попереджень і якихось пояснень. У ТОВ «Україна» сказали, що у зв’язку з заборгованістю мешканців і невідповідністю тарифів на підтримку ЖКГ, немає коштів на оплату ПрАТ «ЕК Херсонобленерго», - йдеться у зверненні.

Люди вважають – проблема не в них, а власне у ТОВ «Україна».  Заборгованість мешканців складає 48 693 гривні. І звертають увагу – майже 9 тисяч боргу належить працівниці того самого ТОВ «Україна», яка мешкає у цьому ж будинку. Більше ніж на  18 тисяч гривень ТОВ «Україна» підписала договорів на реструктуризацію боргів на строк від 1 до 4 років. Чому за рішення керівника ТОВ мають нести відповідальність мешканці будинку?

61% мешканців будинку – пенсіонери, які вчасно сплачують плату за послуги і вони ж більше всього страждають без ліфта.

Мешканці будинку звертають увагу, що директор ТОВ Україна» Ніна Савіна – член виконкому міської ради. «Вимагаємо: 1. Позбавити директора ТОВ «Україна» Савіну Н.Н. права бути членом міськвиконкому. 2. Зробити перерахунок за ненадані послуги в 2017 році і повернути їх мешканцям», - такі вимоги мешканців будинку.

подъезд

file_4

file_5

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину