Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
Спецрепортаж
12.12.2017
1200
0

Як херсонці живуть без ліфта та виборюють право на тепло (фото)

Херсонці вимагають виключити зі складу виконкому керівника ТОВ «Україна»

Ми вже розповідали про те, що  херсонці, які мешкають у будинку за адресою Лавреньова, 24  лишились без тепла та ліфта.

Публікація наша була датована 16 листопада, пройшов майже місяць. Що відбувається зараз  - про це розповідь ПІК.

Наш журналіст  поспілкувався з мешканцями, серед яких багато людей літніх. Вони розповіли – тепло дали 7 грудня, правда, відносно тепло в квартирах лише тому, що на вулиці немає морозів.

А от ліфт як не працював, так і не працює.  Для літніх людей відсутність ліфту у 9-ти поверхівці – справжня катастрофа. Вони виявились заручниками  свого ЖЕКу – ТОВ «Україна». 

file_3

Читайте також: Херсонці скаржаться на приватну "Україну"

10 грудня мешканці будинку провели загальні збори, на яких прийняли звернення до міського голови та депутатів. У ньому, зокрема, повідомляється – у відповіді на свій попередній запит  у мерію №8646 від 07.08.17 про  зупинку ліфта, яка сталася  в липні-серпні, вони отримали неправдиву інформацію.

 «У своїй відповіді ви перерахували надані нам послуги, з яких тільки вивезення побутових відходів проводилось за графіком! Усе інше – суцільна брехня, хоча й з підписаними актами виконаних робіт. І на кінець Вами написано, що ведеться підготовка будинку до опалювального сезону періоду 2017-2018 року, але тепло дали 7 грудня 2017 року.

З 14 листопада 2017 року знову відключений ліфт. Без попереджень і якихось пояснень. У ТОВ «Україна» сказали, що у зв’язку з заборгованістю мешканців і невідповідністю тарифів на підтримку ЖКГ, немає коштів на оплату ПрАТ «ЕК Херсонобленерго», - йдеться у зверненні.

Люди вважають – проблема не в них, а власне у ТОВ «Україна».  Заборгованість мешканців складає 48 693 гривні. І звертають увагу – майже 9 тисяч боргу належить працівниці того самого ТОВ «Україна», яка мешкає у цьому ж будинку. Більше ніж на  18 тисяч гривень ТОВ «Україна» підписала договорів на реструктуризацію боргів на строк від 1 до 4 років. Чому за рішення керівника ТОВ мають нести відповідальність мешканці будинку?

61% мешканців будинку – пенсіонери, які вчасно сплачують плату за послуги і вони ж більше всього страждають без ліфта.

Мешканці будинку звертають увагу, що директор ТОВ Україна» Ніна Савіна – член виконкому міської ради. «Вимагаємо: 1. Позбавити директора ТОВ «Україна» Савіну Н.Н. права бути членом міськвиконкому. 2. Зробити перерахунок за ненадані послуги в 2017 році і повернути їх мешканцям», - такі вимоги мешканців будинку.

подъезд

file_4

file_5

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину