Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
03.02.2021
373
0

Херсонці виходять із локдауну творчо: з віршами та піснями

Херсонці виходять із локдауну творчо: з віршами та піснями

Виставка «Підвішених рядків», «Безкінечний вірш», «Скринька побажань» та багато авторських віршів і музики – у Херсоні відбудеться перша у 2021-му «Поетична шафа».

Творчі херсонці зберуться у пабі «Locals Only» вже в цю суботу, 6-го лютого, о 18:00. «Виходимо із локдауну творчо та позитивно! Локдаун закінчився і час знову збиратися на письменницько-музичні тусовки. Стартуємо в суботу і починаємо плідно працювати», – кажуть організатори.

У межах заходу відбудеться конкурс експромтів, переможці якого отримають призи від партнерів заходу – квитки до ХОАМДТ ім. М.Куліша та екскурсію з телескопом.

«Коли знайома розповіла мені про цю зустріч, то я трохи здивувалась. По-перше, я не чула, що у Херсоні є подібні заходи, а, по-друге, переживала, як мене там приймуть. Але, знаєте, я хвилювалась даремно. Коли відкрилися двері «Поетичної шафи», я зрозуміла: це воно! Багато поетів-однодумців, можливість висловитись, дика та цікава енергетика… Усі різні, але такі вільні у думках, у словах… Співи під гітару та рок-гурти, гумор та лірика. Я дуже рада, що я з ними. Маю надію, що якось на поличці «Шафи» будуть і мої паперові творіння», – зазначила херсонська поетеса Юлія Луговська. Вона прийде на захід вдруге. Минулого разу авторка виборола першість у «Поетичній дуелі», 6 ж лютого планує читати авторські вірші.

Загалом на сцені «Поетичної шафи» виступатимуть 15 поетів, 7 бардів та рок-гурт «Status Vera» в акустичному форматі. Не пропустіть! Вхід – вільний, але з карантинними обмеженнями.

Захід пройде за підтримки креативної майстерні «Слон».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину