Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
29.05.2019
124
0

Херсонці сплатили понад один мільярд гривень ПДФО

Херсонці сплатили понад один мільярд гривень ПДФО

За 4 місяці цього року до бюджетів усіх рівнів із доходів херсонців надійшло 1 203,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 207,8 млн. грн. перевищує показник відповідного періоду минулого року, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевих бюджетів Херсонщини та основним джерелом їх наповнення. Його питома вага в загальних податкових надходженнях по області складає 64 відсотки. Бюджет місцевих громад Херсонщини отримали  896,7 млн. грн., до державної казни надійшло – 306,7 млн. грн. сплаченого податку.

Повідомляється, що наразі спостерігається позитивна динаміка щодо зростання відрахувань податку на доходи фізичних осіб. Характерними факторами такого зростання є збільшення розміру заробітної плати найманих працівників, легалізація трудових відносин та зацікавленість територіальних громад області у зростанні власного фінансового забезпечення.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину