Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
21.10.2020
384
0

Херсонці сплатили майже 235 мільйонів гривень «збору на армію»

Херсонці сплатили майже 235 мільйонів гривень «збору на армію»

За 9 місяців 2020 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету на підтримку української армії      234,8 млн гривень військового збору з  приростом до минулорічних надходжень 16,3 млн гривень. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Безперечним лідером за обсягами надходжень «збору на армію» є внесок платників податків міста Херсона, який склав 114 млн гривень або майже половину від загальних надходжень військового збору по області. Платники Каховського району та м. Нової Каховки сплатили до бюджету на підтримку Збройних сил України 17,2 млн гривень та 14,2 млн гривень відповідно. Ще 11 млн гривень військового збору сплатили податкові агенти та фізичні особи Білозерського району.

За підсумками проведеної кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2019 року, херсонці самостійно задекларували до сплати 5,4 млн гривень військового збору

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину