Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
01.08.2019
670
0

Херсонці сплатили 7,8 мільйонів гривень за користування надрами

Херсонці сплатили 7,8 мільйонів гривень за користування надрами

Протягом січня - червня 2019 року від платників Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 7,8 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Сума сплаченого податку на 1,6 млн. грн. перевищує надходження минулого року. Про це повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.  

       Місцеві бюджети Херсонщини отримали 3,3 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Це у 1,5 рази або 1,1 млн. грн. більше минулорічних надходжень. Решта - 4,5 млн. грн. плати за надра надійшла до державного бюджету.

      Також, за звітний період до зведеного бюджету перераховано 18,9 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води, 0,8 млн. грн. рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. Ще 0,5 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів надійшло до місцевих бюджетів. Повідомляють у прес-службі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину