Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
17.10.2019
335
0

Херсонці сплатили 14,6 мільйонів гривень за користування надрами

Херсонці сплатили 14,6 мільйонів гривень за користування надрами

Протягом січня - вересня 2019 року від платників Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 14,6 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Поінформувала Сума сплаченого податку на 4,3 млн. грн. перевищує надходження минулого року. Про це повідомила Прес-служба Головного управління ДПС, передає ПІК.

 

Спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Місцеві бюджети Херсонщини отримали 5,6 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Це на 2 млн. грн. більше минулорічних надходжень. Решта - 9 млн. грн. плати за надра надійшла до державного бюджету.

Також, за звітний період до зведеного бюджету перераховано 26,6 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води, 1,3 млн. грн. рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. Ще 0,5 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів надійшло до місцевих бюджетів.

Кошти від користування надрами є джерелом фінансування заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та збереження унікальних корисних копалин таврійського краю.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину