Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
18.04.2019
364
0

Херсонці сплатили 111 мільйонів гривень за землю

Херсонці сплатили 111 мільйонів гривень за землю

Упродовж січня – березня 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 110,6 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Це на 15,3 млн. грн. або на 16 відс. більше від попереднього року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Найбільше сплатили юридичні особи – 94,8 млн. грн. або 86 відс. від загальної суми. Внесок громадян скромніший – 15,8 млн. грн., або 14 відсотків.

Найактивніше скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та мешканці обласного центру – 29,6 млн. грн., а також м. Нова Каховка – 11,8 млн. гривень. Разом вони перерахували понад 37 відс. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Плата за землю традиційно посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області. Ці кошти у повному обсязі зараховуються до скарбниць громад і спрямовуються органами місцевого самоврядування на фінансування соціально-економічних програм громади. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину