Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
11.11.2017
124
0

Херсонці просять освітлити 3-ій Таврійський мікрорайон

Херсонці просять освітлити 3-ій Таврійський мікрорайон

Мешканці 3-ього Таврійського мікрорайону просять освітити їх територію.

Про це вчора на сесії міськради повідомив депутат Дініс Бердник, передає ПІК.

Так, жителі мікрорайону скаржаться на те, що територія біля дитсадка №56, який знаходиться на Карбишева, 10, не освітлюється.

 «До мене неодноразово звертаються мешканці Таврійського мікрорайону, діти яких навчаються в дитсадку №56 по вулиці Карбишева, 10 з проханням відновити освітлення території. Батьки наголошують, що освітлення території відсутнє вже декілька років. Батькам доводиться повертатися додому з дітьми в темряві особливо взимку. Більшість сімей проживає в будинках, що знаходяться поруч з дитсадком. Прибудинкова територія взагалі не освітлюється. Через це мешканці відчувають занепокоєння безпекою життя. Наслідком відсутності освітлення є часті напади на людей злодіїв та собак. Крім того, брак освітлення дає змогу влаштовувати посиденьки на території дитячого садка пиякам та наркоманам. Як наслідок, двірникам кожного ранку доводиться прибирати розбиті пляшки та шприці», - розповів депутат.

За його словами,  мешканці 3 Таврійського вражені якістю й масштабністю освітлення 2 Таврійського мікрорайону, де діти з батьками можуть спокійно повертатися додому освітленими вуличками.

Читайте також: У 2-ому Таврійському мікрорайоні Херсона стає світліше

Тому вони бажають, щоб їхній мікрорайон був також достатньою мірою освітлений.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину