Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
06.05.2019
1518
0

Херсонці вимагали звільнення начальника відділу доріг

Херсонці принесли у міську раду шини у знак протесту проти стану доріг

6 травня декілька десятків херсонців прийшли на зутріч з Херсонськім міським головою Володимиром Миколаєнком та керівниками, які відповідають за стан доріг у місті, передає ПІК з посиланням на он-лайн трансляцію Валерія Кулешова.

Херсонці висловили незадоволення станом доріг у місті та передали вимоги міському голові. Також вони принесли побиті шини, як доказ того, що по херсонським дорогам не можливо їздити.

file_1

Вимоги до влади зачитав предтавник ініціативної групи Павло Ткаченко.

Першим пунктом була відставка начальника відділу доріг управління транспортної, дорожньої інфраструктури та звязку міської ради Наталії Молнар. Обгрунтуваня: нема доріг, навіщо керівник, який не може впортатися з ситуацією. Активісти пропонували навіть розглянути питання залучення іноземного фахівця, якщо наші не можуть впоратися.

Міський голова Володимир Миколаєнко пояснив:

-       Будь-який керівник стикнеться з питанням нестачі коштів на ремонт доріг. Я теж незадоволений їх станом, але, мені здається, що пані Молнар працює краще, ніж попередній керівник. Перед містом стоять величезні виклики – потрібно в цьому році відремонтувати ліфти. У минулому році віддали 50 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу. Це теж потрібна справа. Для звільнення людини потрібні підстави. Проблема не в Молнар, а у відсотності грошей.

Після дискусії, під час якої обидві сторони наводили свої аргументи, до якогось рішення так й не дійшли. Херсонці закидали чиновникам відсутність ініціативи по залученню коштів, по боротьбі з перевантаженням транспорту, який йде містом, дорікали на відсутність зацікавленності у пошуку порядних підрядників та у контролі за якістю ремонтів. Чиновники намагалися відповідати.

-       У мене у підпорядкуванні 3 людини, я не займаюсь ремонтом доріг, а лише організовую роботу у межах тих фінансів, які є. Потрібно місту 220 мільйонів, а маємо у десятки разів менше. У цьому році 32 мільйони державних коштів місто отримало. Тому я не вважаю, що маю лишати посаду, бо роблю усе, що потрібно, - повідомила Наталя Молнар.

Щодо покарання за неякісну роботу, то Молнар повідомила, що відкриті кримінальні справи по 2016 року по підприємству “Леонардо” з Одеси.

Міський голова запропонував разом перевірити роботу управління, але це викликало лише обурення. Пролунала пропозиція відправити у відставку міського голову, якщо він не може організувати роботу підлеглих.

Також серед пропозицій: створення перспективного плану розвитку міської інфраструктури,  звіт про фінансування ремонту доріг, контроль за ремонтом доріг з боку громадскості.

 

Фото зі сторінки Андрій Ткаченко

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину