Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
06.10.2018
601
0

Херсонці приєднались до соціального руху «Тонка синя лінія»

Херсонці приєднались до соціального руху «Тонка синя лінія»

У Херсоні символ підтримки поліції отримала піцерія учасників АТО Sale e Pepe, повідомляє Патрульна поліція херсонської області, передає ПІК.

Зазначається, що до управління Патрульної поліції в Херсонській області звернулись засновники піцерії Sale e Pepe. Усі вони або брали участь в АТО, або допомагали українським воякам як волонтери. Хлопці розповіли про свій заклад і запропонували патрульним свою підтримку. Тож начальник Управління Константин Дронгаль завітав до піцерії та вручив символ підтримки патрульних – «тонку синю лінію».

«Тонка синя ліня» — це символ, який прийшов до нас зі Сполучених Штатів. Він символізує поліцію, яка є бар’єром між порядком і анархією, законом і беззаконням, добром і злом. Його чіпляють на свої автомобілі, будинки, одяг громадяни, які розуміють труднощі служби патрульних і висловлюють їм таким чином свою підтримку й повагу. Цей соціальний рух поширений у всьому світі, а сьогодні він починається і в Херсоні. Символічно, що першими , хто отримує таку відзнаку, стали саме хлопці, які боронили нашу землю. Адже вони як ніхто усвідомлюють важливість тих змін, які ми втілюємо», — зазначив начальник управління Патрульної поліції Херсонської області Константин Дронгаль.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину