Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
07.02.2018
2697
0

Такий собі "дитячий світ" у Відні - архітектура та екологія

Херсонці підказують владі, яким має бути сміттєпереробний завод (фото)

На Херсонщині незабаром влада вибиратиме один з проектів сміттєпереробного заводу. Нагадаємо, в ОДА розповіли, що є три пропозиції від потенційних інвесторів, що передбачають різні технології, і, відповідно, різні місця розташування таких підприємств.

Кореспондент ПІК Аліна Семеняк,  під час своєї «економної»  подорожі Європою, розповіла у Фейсбук про сміттєспалювальний завод Шпіттелау, який вона побачила в Австрії.

«Як вам цей "Дитячий світ" у Відні? Ой, вибачте, сміттєспалювальний завод?  Так-так, це сміттєспалювальний завод Шпіттелау! Він знаходиться недалеко від центру міста, є екологічно чистим, тож австрійці спокійненько навколо території заводу роблять пробіжку, а туристи, роззявивши рота, розглядають це чудо-творіння .  Окрім того, що завод спалює сміття, він ще виробляє тепло, яким обігріває понад 60 тисяч домівок.  Таким ззовні іграшковим його зробив австрійський художник Гундертвассер» - написала Аліна Семеняк.

Як пишуть у Фейсбук, завод знаходиться в житловому масиві,незважаючи на те, що тут їздять сміттєвози, неприємних запахів не відчувається. 

ПІК писав про те, що херсонка впевнилась:  фантастична кава в Братиславі чи Віденська опера – по кишені під час «економ-подорожі» по Європі

завод в Австрії

3

2

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину