Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
05.11.2019
874
0

Херсонці перерахували понад 3,4 мільярда гривень ПДФО

Херсонці перерахували понад 3,4 мільярда гривень ПДФО

За січень - жовтень 2019 року платники податків Херсонщини перерахували до зведеного бюджету понад 3,4 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 559 млн. грн. або 19,6 відс. перевищує минулорічний показник. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету області та складає 48,3 відс. від загальних надходжень. Повідомляють у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Платники податків Херсонського управління сплатили до бюджетів усіх рівнів 2094 млн. грн., Новокаховського - 996 млн. грн., Генічеського - 317 млн. гривень.

Бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 2540,3 млн. грн., а це 75 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, понад чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 886 млн. грн. - спрямовано до державної казни.

На фактори зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб суттєво впливає активна детінізація трудових відносин в нашій області та зацікавленість територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм кожного населеного пункту Херсонщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину