Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
14.04.2020
766
0

Херсонці отримали 31 тисячу адміністративних послуг

Херсонці отримали 31 тисячу адміністративних послуг

За січень-березень 2020 року територіальними органами Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області надано 31 тис. адміністративних послуг.  З них у Центрах обслуговування платників – 21,1 тисяч. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Зазначимо, що майже 68,1 % послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України     (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, за січень-березень 2020 року видано 9,8 тис. реєстраційних номерів.

Однак, у зв'язку із запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України внесено зміни у роботу Центрів обслуговування платників (ДПІ) Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Нагадуємо, що на період дії карантину адмінпослуги надаватимуться виключно в електронному режимі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину