Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
06.04.2018
568
0

Херсонці одержали близько 21,4 тисячі витягів з Державного земельного кадастру, замовлених онлайн

Херсонці одержали близько 21,4 тисячі витягів з Державного земельного кадастру, замовлених онлайн

Мешканці Херсона і області користуються електронним сервісом, що стосується замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Від початку нинішнього року в режимі он-лайн вони замовили 21394 таких документи.Про це ПІК повідомили  у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області

Найбільше у такий спосіб замовлялися витяги про земельні ділянки, розташовані на території Каховського (3105), Голопристанського (2843) районів та міста Херсона (2244). Отримали їх громадяни у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі під час замовлення.

 Довідково.

У липні 2015 року на Публічній кадастровій карті України було запроваджено електронну послугу замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Оплата послуги здійснюється через сервіс моментальних платежів. Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу. Вартість послуги складає 88,10 грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину