Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
18.10.2019
515
0

Херсонці насолодилися переглядом легендарної опери «Кармен» від Миколаївських артистів

Херсонці насолодилися переглядом легендарної опери «Кармен» від Миколаївських артистів

 

Осінній вечір четверга херсонці мали нагоду провести культурно й театрально, адже до мешканців міста із легендарним твором Жоржа Бізе «Кармен» завітала оперно-вокальна студія ім. Ніни Западинської з Миколаєва, - інформує ПІК.

У концертній залі Херсонського обласного палацу молоді та студентства зібралися молодь, студенти, люди поважного віку та культурні й громадські діячі Херсонщини.

Показ вистави у Херсоні став можливим завдяки ініціативі громадського діяча, мецената й члена громадських організацій «Всеукраїнської спілки учасників бойових дій АТО Побратими України» Садіяру Мамедову.

«Радісно бачити у залі мешканців не тільки Херсона, а й прилеглих міст області. Дякуємо гостям з Миколаєва за візит, адже людина, яка любить музику, театр, мистецтво, молода душею і думками. Вона любить усіх довкола й власне місто, його вулиці, сквери та парки, вагомі для душі місця, – сказав під час виступу Садіяр Мамедов. – Мені хочеться, щоб у цей вечір усі забули про погане й насолодилися оперним мистецтвом. Щоб усі духовно збагатилися і пам’ятали, що Херсон – розвинене, культурне і гостинне місто з власними талантами».

Впродовж півтори години містяни надихалися витонченим оперним співом та експресивними танцями акторів.

Організатори заходу впевнені, що гостювання один в одного Миколаївських і Херсонських театрів, творчих студій і не тільки стане доброю дружньою традицією на довгі роки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину