Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
02.09.2018
666
0

Херсонці найчастіше використовують Інтернет, щоб скачати фільми та музику

Херсонці найчастіше використовують Інтернет, щоб скачати фільми та музику

У 2017 році мешканці Херсонської області найчастіше користувалися Інтернетом для того, щоб скачати фільми, зображення, музику, для перегляду телебачення чи відео.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Головним управлінням статистики, передає ПІК.

«Для дослідження найбільш поширених напрямів користування Всесвітньою мережею, респондентам був запропонований перелік цілей доступу до Інтернету, з яких опитувані мали обрати не більше п’яти, які вони вважають для себе основними», - йдеться у повідомленні.

«Виявилося, що найбільш поширеною метою користування послугами Інтернету серед Херсонців у 2017 році було скачування фільмів, зображень, музики, перегляду телебачення чи відео тощо, про це повідомили три з п’яти опитуваних», - йдеться у повідомленні.

Лише 2,9% населення області користувалася Інтернетом для взаємодії з органами державної влади

«54% населення користувалися з метою телефонних переговорів через Інтернет/Volp (Skype,iTalk, через web-камеру), 52,2% – для спілкування (хобі), майже кожний третій – для пошуку інформації, пов’язаної з питаннями здоров’я, як для себе, так і для інших або для гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування, чверть – для навчальних і освітніх цілей або для відправлення (отримання) електронної пошти. Кожна п’ята особа користувалася послугами Інтернету для читання/скачування газет, журналів в режимі он-лайн або для банківського обслуговування, кожна дев’ята – для замовлення товарів та послуг. Для скачування програмного забезпечення Всесвітньою мережею користувалось 7,9% населення області. І лише незначна частка (2,9%) населення області користувалася послугами Інтернету для взаємодії з органами державної влади», - йдеться у повідомленні.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину