Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
22.11.2019
964
0

Херсонці на День Гідності та Свободи провели два мітинги

Херсонці на День Гідності та Свободи провели два мітинги

Два мітинги провели у Херсоні День Гідності та Свободи – один за участі представників влади, інший на підтримку «Руху опору капітуляції», повідомляє ПІК.

На перший мітинг, що анонсували на 16 годину, зібралося кількасот чоловік. Від влади були заступник голови ОДА Дмитро Бутрій та заступниця голови облради Оксана Рукавішнікова. Міського голови Володимира Миколаєнка не було – у цей час саме тривала сесія міської ради.

 

Виступали активісти, які згадували події, що відбувалися на Євромайдані. Зокрема, херсонський художник Євген Ситніков – автор триптиху, присвяченого Євромайдану. До речі, картину свою він передав львівським друзям, тепер вона мандрує по музеям, виставкам та фестивалям.

На цьому мітингу співали Гімн України молоді люди, що навчаються в училищі культури.

А увечері, о 19 годині, сюди ж, на площу Свободи, більше сотні людей прийшли на мітинг «Ми маємо гідність».

«Цим мирним протестом ми хочемо донести до влади, що ми не дамо здати Україну. Ми приєдналися і підтримуємо «Рух опору капітуляції», - коментує представниця ГО «Справа громад» Оксана Погомій.

Координаторка обласного волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець повернулася наразі зі сходу України, розповіла, що військові на передовій облаштовують бліндажі. Вона закликала долучатися до волонтерського руху та продовжувати підтримувати бійців ЗСУ. Люди згадували тих, хто стояв на Майдані у Херсоні і поліг на передовій - Руслана Сторчеуса та Дениса Лошкарьова. А також Валентину Крицак, з якої, як зазначали на мітингу, херсонський Майдан і розпочався.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину