Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
08.10.2018
539
0

Херсонці можуть оформити ID-картку за бажанням з 1 листопада

Херсонці можуть оформити ID-картку за бажанням з 1 листопада

З 1 листопада 2018 року громадяни можуть обміняти паспорт у формі книжечки на паспорт ID-картку за бажанням, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії. До цього часу ID-картку  видають лише у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.

3 жовтня 2018 року внесли зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України». Про це повідомила УДМС України в Херсонській області. З 1 листопада 2018 року громадяни можуть обміняти паспорт у формі книжечки на паспорт ID-картку за бажанням.

Обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Як повідомляли раніше, перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн за 20 р.д. та 366 грн за 10 р.д.

Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося в січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.

Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистості.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину