Pik
Сьогодні, 21 Травня 2018
22.04.2018
394
0

Херсонці мають тиснути на депутатів міської ради – експерт

Херсонці мають тиснути на депутатів міської ради – експерт

Тиск на депутатів, які не хочуть займатися своєю депутатською діяльністю, бо для них мандат - лише можливість відстоювати приватні інтереси, мають здійснити херсонці.

Про це у коментарі «Українському півдню» заявив політичний експерт Олександр Солонтай під час свого перебування у Херсоні, де він провів тренінг для депутатів місцевих рад та зустріч у креативному просторі HUBWAY на тему «Актуальна політична ситуація в Україні», передає ПІК.

«Більшість депутатів стали депутатами не для того, щоб розвивати Херсон, а щоб відстоювати свої невеликі, дуже часто приватні інтереси і тому навіть вчитися не хочуть», - відзначив він.

Під час спілкування з херсонцями у креативному просторі HUBWAY Олександр Солонтай розповів, що у 2012 році на навчання, що організовують для депутатів різних рівнів, прийшли аж... 4 депутати. Цього разу він очікував принаймні 5. Прийшли аж... 9 депутатів міськради. Тобто динаміка є. Нагадаємо, у херсонській міськраді 54 депутати.

Виправити ситуацію, працюючи з ними важко, хоча і з ними треба працювати, каже експерт.

«Потрібно створити тиск на них. Тиск мають створити херсонці, які кажуть: ми можемо запропонувати кілька десятків інших людей. які вже сьогодні словом і ділом доводять, що їх цікавить не тільки особисте життя, але й майбутня доля Херсону, вони роблять ті чи інші проекти і заходи, спрямовані на розвиток всієї міської громади», - відзначив експерт.

Читайте також: Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
402
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
478
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину