Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
22.04.2018
517
0

Херсонці мають тиснути на депутатів міської ради – експерт

Херсонці мають тиснути на депутатів міської ради – експерт

Тиск на депутатів, які не хочуть займатися своєю депутатською діяльністю, бо для них мандат - лише можливість відстоювати приватні інтереси, мають здійснити херсонці.

Про це у коментарі «Українському півдню» заявив політичний експерт Олександр Солонтай під час свого перебування у Херсоні, де він провів тренінг для депутатів місцевих рад та зустріч у креативному просторі HUBWAY на тему «Актуальна політична ситуація в Україні», передає ПІК.

«Більшість депутатів стали депутатами не для того, щоб розвивати Херсон, а щоб відстоювати свої невеликі, дуже часто приватні інтереси і тому навіть вчитися не хочуть», - відзначив він.

Під час спілкування з херсонцями у креативному просторі HUBWAY Олександр Солонтай розповів, що у 2012 році на навчання, що організовують для депутатів різних рівнів, прийшли аж... 4 депутати. Цього разу він очікував принаймні 5. Прийшли аж... 9 депутатів міськради. Тобто динаміка є. Нагадаємо, у херсонській міськраді 54 депутати.

Виправити ситуацію, працюючи з ними важко, хоча і з ними треба працювати, каже експерт.

«Потрібно створити тиск на них. Тиск мають створити херсонці, які кажуть: ми можемо запропонувати кілька десятків інших людей. які вже сьогодні словом і ділом доводять, що їх цікавить не тільки особисте життя, але й майбутня доля Херсону, вони роблять ті чи інші проекти і заходи, спрямовані на розвиток всієї міської громади», - відзначив експерт.

Читайте також: Херсон не зміг скористатися бюджетною децентралізацією

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину