26.03.2018
406
0

Херсонці крокують до перемоги (фото)

З двох домашніх перемог розпочав серію плей-офф херсонський футбольний клуб "Продексім" у першості "Екстра-ліги" Чемпіонату України з футзалу. Про це повідомляє ПІК.
24 -25 березня, чинний чемпіон України, "Продексім", у чвертьфінальній стадії плей-офф проти «ІнБев/НПУ» отримав дві блискучі перемоги.

Так, у першій грі херсонці перемогли з рахунком 3 : 1 (2 : 0) Голи: Скорий (2), Чеберяк (10 – автогол), Фумаса (31) – Саківський (27)

Другий матч наступного дня завершився ще певнішою перемогою херсонців 5 : 1 (3 : 0) . Голи: Свірідов (17 – з 10-метрового), Фумаса (18), Роніньйо (19), Скорий (31), Калуков (39) – Войток (37). Попередження: Рафінья (20) – Чеберяк (5), Бакум (27), Мороховець (32)

Наступні матчі чвертьфінальної серії плей-оф відбудуться з 30 березня по 1 квітня. Херсонцям, щоб вийти у наступний раунд достатньо однієї перемоги.