Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
05.09.2019
761
0

Херсонці готуються до "Вересневих читань"

Херсонці готуються до "Вересневих читань"

"Вересневі читання" відбудуться у четвер, 12-го, у туристичній кав’ярні "ХерсON". У рамках заходу свою нову, вже четверту книгу презентує наша землячка Надія Теленчук. Вона приїде із Берліна, де зараз і проживає.

"Дихай" - це збірка про емоції, від яких перехоплює подих, а також про емоції, які допомагають дихати далі попри все. До книги увійшли понад 150 віршів за майже п'ять років мого берлінського періоду. Там і злети, і падіння, і розчарування, і нові натхнення", - розповідає автор.

Це четверта поетична збірка. Інші називаються "Нова інтерпретація дощу" (2011), "Щастя в обгортці" (2012), "Ніжна" (2014).

Надія Теленчук народилася в селі Посад-Покровське Білозерського району, виросла в Херсоні. Тому немало рядків присвятила золотим ланам сонячної Таврії. "Це моє дитинство, моє коріння, це частина мене", - каже поетеса.

Окрім того, на заході виступлять херсонські автори та барди. Поезію зачитають Тетяна Гладиш, Вікторія Концева, Дмітрій Плотніков. Авторські пісні та кавери виконають Максим Звонарьов, Сергій Тарасов і Віктор Ревенко.

"Це ще одна можливість презентувати свою творчість, авторські пісні. А також послухати вірші з нової збірки Надії Теленчук, рядки херсонських авторів, пісні наших бардів... Сам наразі готую програму. Кому цікаво - приходьте", - зазначив Віктор.

Початок – о 19:00. Вхід – вільний.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину