Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
23.02.2018
1062
0

Херсонці готові карати судом Лінча і просять повернути патрульних – депутат

Херсонці готові карати судом Лінча і просять повернути патрульних – депутат

Херсонці  готові карати судом Лінча тим, хто робить закладки наркотиків у районі Склотари та просять відновити маршрутне патрулювання патрульної поліції по селищу.

Про це на сесії міської ради 23 лютого повідомив депутат Михайло Линецький. Питання це він порушив під час виступу на сесії Олександра Говоруна, начальника Херсонського відділу  поліції ГУНП, який розповідав, як поліція протидіє незаконному обігу наркотиків, передає ПІК.

«Враховуючи що ви в тісному контакті з управлінням патрульної поліції у місті Херсоні, прохання відновити маршрутне патрулювання патрульної поліції по селищу Склотарному», - звернувся він до Олександра Говоруна.

«Люди там, переважно, похилого віку, це сектор приватної житлової забудови, ці старі готові вже судом Лінча виловлювати ці асоціальні переважно елементи, які там закладки ці роблять (наркотиків – ред.), виловлювати їх і нищити на місці. Після створення патрульної поліції там був маршрут патрулювання автомобільний і пішохідний. Втім, вони через півроку кудись зникли. Зараз селище Склотарне не патрулюється погодинно», - каже депутат міської ради. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину