Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
01.02.2018
772
0

Херсонську федерацію академічного веслування знову очолив Ігор Гарагуля

Херсонську федерацію академічного веслування очолив Ігор Гарагуля

Херсонську федерацію академічного веслування знову очолив Ігор Гарагуля. Про це він повідомив, відповідаючи на запитання ПІК.

«Так, це правда. Тренери вмовили мене повернутися. До Олімпійських ігор 2020 спробуємо попрацювати. Що стосується перших кроків. Це спільні рішення федерації і об'єднання двох тренерських бригад в єдину збірну команду Херсонської області. Але більш детально про це зможу відповісти після зібрання 7 лютого. Раніше не встигнемо, бо 4 лютого  відбудеться Чемпіонат України на ергометрах , який є І-м етапом формування екіпажів веслярів-академістів на чемпіонат Європи і світу 2018», - повідомив Ігор Гарагуля.

На своїй сторінці у Фейсбук Ігор Гарагуля опублікував перше спільне фото, яке зробили тренери Херсонської федерації академічного веслування.

Він також  подякував за підтримку запропонованої ним на посаду віце-президента федерації Ірини Клименко.

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року Ігор Гарагуля склав з себе повноваження керівника обласної федерації академічного веслування.  Тоді ж він залишив і посаду заступника голови херсонського відділення НОК.  Пізніше він претендував на посаду начальника управління молоді та спорту херсонської міської ради та на посаду керівника профільного управління ОДА

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину