Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
06.06.2016
144
0

Херсонському БТІ не завадить змінити підхід до клієнтів

Херсонському БТІ не завадить змінити підхід до клієнтів

На "комунальній" комісії депутати розглянули питання про фінансові показники Херсонського бюро технічної інвентаризації, повідомляє Херсонська обласна рада

Як зазначив заступник голови комісії Василь Рудик не треба чекати, поки в комунальне підприємство звернеться клієнт, треба самим його шукати.

«Скільки у вас є в Херсоні офісів?», - поцікавився депутат. Як пояснила економіст підприємства Ольга Ковальська, офіс в обласному центру є один. «Оце і є питання вашої конкурентоспроможності. Не треба сидіти і чекати, поки вам принесуть гроші», - відзначив В.Рудик.

Ковальска звернулася увагу на проблему тарифікації - тарифи були затверджені ОДА ще у лютому 2010 році, а приватники працюють за договірними цінами. Це теж негативно впливає на дохідну частину. Депутати попросили надати інформацію, коли бюро зверталося в ОДА щодо необхідності підвищення тарифів.

Голова постійної депутатської комісії Юрій Рожков запропонував розглянути можливість розміщення офісів цього підприємства у приміщеннях, що належать територіальній громаді області - у різних районах Херсона. Комісія підтримала цю пропозицію та рекомендувала підприємству відкрити офіси в кожному районі міста Херсона.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину