Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
14.07.2017
307
0

Херсонським аграрним підприємствам компенсуватимуть відсотки за кредитами

Найближчим часом херсонською обласною конкурсною комісією буде розпочато прийом документів для участі у конкурсі на отримання державної підтримки, яка спрямовується суб'єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА, передає ПІК.

Документи приймаються в Департаменті агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

ДОВІДКА: Згідно зі змінами у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, прийнятими 12 липня на засіданні Уряду, суттєво збільшено розмір компенсації відсоткової ставки за кредитами для позичальників з чистим доходом до 10 млн грн, а також тих, хто займається вирощуванням і розведенням великої рогатої худоби - до рівня облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків. Для інших сільгосппідприємств розмір компенсації залишився на рівні 50 відсотків облікової ставки Нацбанку.
Також рішенням Уряду надано можливість позичальникам отримувати державну підтримку за кредитними договорами, укладеними у 2017 році, без визначення граничної межі процентних ставок за користування кредитами. При цьому обмеження за кредитами, які залучались у 2015 та 2016 роках, залишаються незмінними.
Порядком передбачено, що компенсація за програмою здешевлення кредитів надається для покриття витрат, пов'язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, спермопродукції, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, та оплати послуг, пов'язаних з виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської та зрошувальної техніки, робіт (послуг) з підготовки та обробки ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив та підживлення, збирання врожаю.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину