Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
07.10.2017
125
0

Херсонським ОСББ заборгували мільйони

Херсонським ОСББ заборгували мільйони
У Херсоні понад 700 товариств співвласників багатоквартирних будинків. У більшості з них не зможуть розпочати опалювальний сезон через борги за субсидіями, які держава не платить вже 7 місяців, передає ПІК.
 
За інформацією голови ОСББ «Фенікс» Оксани Дьякової обслуговуючим організаціям завинили 168(!) мільйонів гривень. Не допомогло навіть особисте звернення людей до прем’єра Гройсмана під час його візиту на Херсонщину. Бо згодом на рахунки ОСББ надійшло не більше 3% компенсації, де решта коштів, не зрозуміло.
Не з претензіями, але з проханням достукатися до центральної влади голови ОСББ вдалися до акції протесту на площі перед Херсонською ОДА.
 
 
 
Люди не приховують розпачу – якщо субсидії не виплатять, опалювальний сезон під загрозою. У заручниках можуть опинитися десятки тисяч херсонців, які мешкають у багатоповерхівках.
-У нас трехподъездный дом, 23 тысячи должны. И вот я сижу и не знаю, что делать. Нужно 20 кранов поменять, стоимостью 120 гривен каждый. Где я возьму? Я ж не могу ходить с протянутой рукой. Мы и так ремонты в подъездах сделали, даже плитку на пол положили. Вот сейчас ремонт наружного цоколя сделали, его протяженность 260 метров, чтобы вода в подвал не шла – эти работы люди выполнили авансом. А теперь расчитываться с ними нечем, - розповіла голова ОСББ «Альтаір» Любов Тхоровська.
Врешті-решт представників від пікетувальників запросиди до «білого будинку». З ними зустрівся заступник голови ОДА Олександр Адамчик. Він повідомив, що звернення про ситуацію з невиплатами субсидій херсонським ОСББ невідкладно буде передане міністрові регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку.
Також стало відомо, що подібного листа направили й міністрові фінансів України Олександру Данилюку. Тож в ОСББ міста знову чекають…
 
 
 Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину