Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
28.05.2019
939
0

Херсонським навчальним закладам презентували сучасне шкільне меню

Херсонським навчальним закладам презентували сучасне шкільне меню

Як інформує управління громадських зв’язків Херсонської міськради 27 травня відбулася регіональна презентація «Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах», передає ПІК.

Презентація проходила за участю його автора та кулінарного експерта Євгена Клопотенка, керівництва міста та області, директорів дитячих навчальних закладів.
Збірник складається з 110 унікальних рецептів корисних та сучасних страв, які спеціально розроблені для харчування у школах України. За словами автора, у грудні минулого року Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів видано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження проекту «Нове шкільне харчування». Мета проекту полягає у докорінній зміні культури харчування дітей та впровадженні нових страв у меню шкільних їдалень.

Міський голова Володимир Миколаєнко під час презентації книги зауважив, що подібна ініціатива нині актуальна.
«Я цілком і повністю за те, аби урізноманітнити шкільне меню і запропонувати дітям сучасну привабливу, корисну та смачну їжу», - наголосив міський голова. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину