Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
17.03.2016
245
0

Херсонський театр вирушає на гастролі

Херсонський театр вирушає на гастролі

Весняний гастрольний графік Херсонського обласного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша виявився у цьому році дуже напруженим. У березні та квітні театр гастролюватиме Україною та виїжджатиме за кордон.

З 18 по 24 березня театр запрошено на презентаційні гастролі до Португалії з виставою «Не плачте за мною ніколи...».

19 березня в рамках 26 Міжнародного фестивалю «Слов'янські театральні зустрічі» херсонський театр повезе виставу «Свіччине весілля» до Чернігова. А ось 20 березня цю ж виставу театр гратиме у Національному театрі імені Івана Франка.

6 квітня з виставою «Ромео і Джульетта» актори вирушать до Полтави в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя».

7 квітня глядачів Полтави у палаці мистецтв актори підкорюватимуть виставами «Шість страв з однієї курки» та «Наталчина мрія».

Вже 8, 9 квітня - «Шість страв з однієї курки» покажуть у Дніпродзержинському академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки.

З 18 по 24 квітня колектив театру запросили взяти учать у III Міжнародному Фестивалі Уіфаїнського Театру у Кракові «Схід-Захід» з виставою «Не плачте за мною ніколи...».

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину