Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
Гаряча новина
21.09.2017
313
0

Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Херсонські перевізники зрозумівши, що намагатися підняти вартість проїзду у маршрутках через суд справа довга та навряд чи виграшна, вирішили піти іншим шляхом – звернутися до Херсонського виконкому, передає ПІК.

Читатйте також: Судове засідання щодо вартості проїзду у херсонських маршрутках перенесли

Так, 19 вересня на сайті Херсонської міськради опублікували проект рішення виконкому щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках.

Згідно з проектом рішення вартість проїзду у маршрутках встановлюється у розмірі 5 гривень, така сама ціна і за перевезення багажу.

В проекті рішення перераховані ряд вимог до перевізників, наприклад, їздити по затвердженому графіку, надати доступ до даних  GPS -трекерів , до 01.01.2018 забезпечити  належний технічний та  санітарний стан автобусів, екіпірувати водіїв форменим одягом, видача  проїзних  квитків  пасажирам, до 01.04.2019 оновити рухомий склад пасажирського автотранспорту і т.д.

В свою чергу, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради до 01.04.2018 має перевірити як перевізники дотримуються цих вимог. У разі  виявлення порушень – розірвання договорів.  

Але, не будьмо  наївними, ці самі вимоги ставилися перед перевізниками і у 2014 році, коли приймалося рішення щодо підвищення вартості проїзду до 3 гривень.  І, як бачимо, з тих пір змін не відбулося: херсонці як не могли доїхати додому у вечірній час – так і не можуть й зараз, водії як вели себе по-хамськи – так роблять і зараз. Перевізники нічого й нікого не бояться, тож, очевидно, ніяких реальних перевірок не має. Таким чином, гарантії того, що платячи більше за проїзд, херсонці отримають якісне перевезення,  - не має.

Раніше ПІК писав про те, на чий бік стане міська влада у питані вартості проїзду, проте, як показали події січня-березня, вибір не на користь пасажирів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину