Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
Гаряча новина
21.09.2017
229
0

Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Херсонський виконком знову спробує просунути питання 5 грн за проїзд

Херсонські перевізники зрозумівши, що намагатися підняти вартість проїзду у маршрутках через суд справа довга та навряд чи виграшна, вирішили піти іншим шляхом – звернутися до Херсонського виконкому, передає ПІК.

Читатйте також: Судове засідання щодо вартості проїзду у херсонських маршрутках перенесли

Так, 19 вересня на сайті Херсонської міськради опублікували проект рішення виконкому щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках.

Згідно з проектом рішення вартість проїзду у маршрутках встановлюється у розмірі 5 гривень, така сама ціна і за перевезення багажу.

В проекті рішення перераховані ряд вимог до перевізників, наприклад, їздити по затвердженому графіку, надати доступ до даних  GPS -трекерів , до 01.01.2018 забезпечити  належний технічний та  санітарний стан автобусів, екіпірувати водіїв форменим одягом, видача  проїзних  квитків  пасажирам, до 01.04.2019 оновити рухомий склад пасажирського автотранспорту і т.д.

В свою чергу, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради до 01.04.2018 має перевірити як перевізники дотримуються цих вимог. У разі  виявлення порушень – розірвання договорів.  

Але, не будьмо  наївними, ці самі вимоги ставилися перед перевізниками і у 2014 році, коли приймалося рішення щодо підвищення вартості проїзду до 3 гривень.  І, як бачимо, з тих пір змін не відбулося: херсонці як не могли доїхати додому у вечірній час – так і не можуть й зараз, водії як вели себе по-хамськи – так роблять і зараз. Перевізники нічого й нікого не бояться, тож, очевидно, ніяких реальних перевірок не має. Таким чином, гарантії того, що платячи більше за проїзд, херсонці отримають якісне перевезення,  - не має.

Раніше ПІК писав про те, на чий бік стане міська влада у питані вартості проїзду, проте, як показали події січня-березня, вибір не на користь пасажирів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину