Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
16.04.2019
981
0

Херсонський виконком визнав доцільність придбання тролейбусів за кошти ЄБРР

Херсонський виконком визнав доцільність придбання тролейбусів за кошти ЄБРР

На розгляд виконкому Херсонської міської ради 16 квітня винесено Висновок щодо доцільності залучення кредиту ЄБРР на оновлення парку транспорту “Херсонелектротранс” (придбання тролейбусів), передає ПІК.

Мова йде про придбання за кредитні кошти 50 нових низько-підлогових тролейбусів, що збільшить обсяги пасажирських перевезень електротранспортом в 1,8 рази та збільшить дохід підприємства на 20% при збільшенні випуску в робочі дні до 50 одиниць та до 50% при збільшенні випуску в робочі дні до 70.

Передбачається реалізувати проект о 2019 – 2031 роках за рахунок кредиту ЄБРР у 10 млн. євро. Повернення кредитних коштів планується за рахунок коштів міського бюджету, власних коштів підприємства та інших джерел, не заборонених законодавством.

Читайте також: У тролейбусах Херсона популярні електронні квитки.

Виконавчий комітет Херсонської міської ради підтримав Проект та визнав доцільним залучення кредиту від ЄБРР для реалізації проекту «Покращення інфраструктури громадського транспорту міста Херсон шляхом оновлення пасажирського рухомого складу міського комунального підприємства «Херсонелектротранс» в сумі 10 млн. євро.

Як повідомив керівник “Херсонелектротрансу” Єгор Устинов, зараз проходить аудит підприємства компанією Ernst & Young. Це дуже серйозна перевірка, яка дасть розуміння про спроможність підприємства реалізувати проект. Він додав, що всі розрахунки проведені Європейським банком реконструкції та розвитку на підставі інформації, наданою підприємством.

- Зараз ми проходимо процедури, які необхідні для отримання кредиту. Ми на початку дуже тривалого шляху. Те рішення, яке ми прийняли сьогодні, дозволяє нам трохи просунутися уперед. Ще буде рішення депутатів, саме вони будуть затверджувати договір та умови. Будуть висновки Антимонопольного комітету. Наразі, ЄБРР ще не надав відповідь, банк розмірковує та аналізує, чи надавати нам кредит, - прокоментував перший заступник міського голови Херсона Ігор Козаков.

 

Для довідки:

На балансі міського комунального підприємства «Херсонелектротранс» обліковується 49 одиниць рухомого складу, термін експлуатації яких складає більше 15 років – 30 одиниць, більше 10 років – 11 одиниць, до 5 років – 8 одиниць (придбані за кошти міського бюджету: в 2017 році 4 нові тролейбуси марки «Богдан» Т70117, введені в експлуатацію в січні 2018 року; в 2018 році 4 нові тролейбуси марки «Богдан» Т70117, введені в експлуатацію в лютому 2019 року).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину