Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
23.07.2019
664
0

Херсонський «Урожай» підтримали 300 одноосібників

Херсонський «Урожай» підтримали 300 одноосібників

Станом на 15.07.2019 за результатами проведеної роз’яснювальної роботи спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залучили до декларування доходів 300 громадян - сільгосптоваровиробників Херсонщини, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та не подавали декларацію про минулорічні статки.

         Після граничного строку подання декларації про майновий стан і доходи фізичні особи - аграрії самостійно прозвітували на загальну суму доходу           1655 тис. грн. та визначили до сплати 300 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб і 24 тис. грн. військового збору.

         У комплексних заходах операції «Урожай», які активно проводять спеціалісти відокремлених управлінь фіскальної служби області спільно з представниками територіальних громад та підрозділів держгеокадастру, передбачається виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю (договорів оренди), зокрема, шляхом проведення звірки наявної інформації щодо площі та власників (користувачів) таких земельних ділянок з даними Державного земельного кадастру.

           Операція «Урожай» триває.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину